«

»

Апр 17 2019

Распечатать Запись

Міський голова Андрій Фісак провів наради з головами квартальних комітетів

У форматі відкритого діалогу міський голова Андрій Фісак провів наради з головами квартальних комітетів приватного сектору Нікополя. Очільник міста наголосив, що хоче отримувати інформацію, як кажуть, з перших вуст, для того, щоб краще розуміти, де і які необхідно проводити роботи в першу чергу.
Андрій Петрович озвучив дві головні проблеми, які сьогодні існують практично на всіх кварталах приватного сектору Нікополя: це стосується зовнішнього освітлення й постачання технічної води.
Після того, як Нікопольський РЕМ замінив старі опори повітряних ліній електропередачі на нові, робітники КП «Міськавтодор-1» ще не скрізь встигли встановити нові дроти та світильники.
– Я вже дав команду виділити гроші на Міськавтодор-1, і сподіваюся, що депутати Нікопольської міської ради це підтримають, для поточного ремонту зовнішнього освітлення в місті, – наголосив Андрій Фісак.
Щодо постачання технічної води, то проблема накопичувалась багато років. Декілька десятиліть тому мешканці приватного сектору самотужки встановили трубопровід для технічної води. За цей час він став майже непридатним для експлуатації та постійно протікає, що призводить до великих втрат води, а КП «Нікопольводоканал» несе збитки.
Протягом найближчих двох років планується взагалі відмовитися від технічної води, а поки що міська влада не збирається полишати людей наодинці з цією проблемою. Міський голова розповів, як її планують вирішити.
– Сьогодні Нікопольводоканал займається цими проблемами і понесе збитки. На їх погашення міська рада буде виділяти гроші, а це гроші не тільки тих, хто живе в приватному секторі, а всіх платників податків нашого міста, – сказав Андрій Фісак. – Так що основним завданням, яке стоїть перед міською владою та міською радою, – це зробити так, щоб питна вода була в достатній кількості, щоб люди могли нею поливати.
Начальник управління благоустрою, інфраструктури та комунального господарства Всеволод Зінченко доповів, які роботи були виконані на кварталах приватного сектору в минулому році, а також, що планується зробити в поточному році.
Кожен голова квартального комітету мав змогу висловити свою думку та розповісти про проблеми, які хвилюють мешканців. Деякі з них міський голова дав розпорядження взяти до роботи, а інші – вивчити більш детально для пошуку можливості їх вирішення.
Керівник міста наголосив, що такі зустрічі планується проводити раз на три місяці для того, щоб співпраця міської влади з представниками мешканців приватного сектору ставала більш щільною та ефективною.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/45810

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.