«

»

Апр 17 2019

Распечатать Запись

У Марганці відбулося засідання комісії ТЕБ та НС для вирішення проблем водопостачання

Марганецький водоканал вже не перший раз ставить під загрозу стабільне водозабезпечення всього міста. 1 квітня, через невчасно укладений договір з постачальником електроенергії, марганчани знов опинилися перед загрозою відключення водопостачання. Проблему тимчасово усунуто, та керівництво міста немає впевненості в тому що 1 травня така ж ситуація не виникне знов. Саме це стало приводом для скликання засідання комісії ТЕБ та НС під головуванням Олени Жадько у виконкомі до участі у якій долучилися керівники підприємств та установ міста, начальник Нікопольського РЕМ Віктор Боднар а також голови постійних депутатських комісій Марганецької міської ради.
В ході наради присутні мали можливість поспілкуватися з начальником міськводоканалу та задати їй ряд запитань, та вкотре з’ясувати, що рівень управління на підприємстві досить низький, адже борг міськводоканалу за використану електроенергію за останні кілька років збільшився у три рази.
Комісією ТЕБ та НС за результатами наради складено протокол, у якому запропоновано керівнику підприємства врегулювати договірні відносини з постачальниками електроенергії та не наражати марганчан на ризик залишитися без водопостачання.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/45804

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.