«

»

Апр 15 2019

Распечатать Запись

У Марганці 12-13 квітня, відбувся відкритий дитячий турнір з баскетболу

Дитячий турнір з баскетболу серед юнаків, присвячений 74-й річниці Перемоги над нацизмом у Європі відбувся у Марганці 12-13 квітня. Змагання проводились за підтримки міського голови Олени Жадько. Турнір відкрив та привітав учасників начальник відділу у справах сім’ї та молоді Юрій Худяков.
В змаганнях прийняли участь 70 вихованців дитячо-юнацьких шкіл Нікополя, Запоріжжя та Марганця (ДЮСШ №1, ДЮСШ №2, «Торнадо»).
Змагалися юні баскетболісти за коловою системою. У важкій боротьбі виборола перемогу команда Марганецької ДЮСШ №2 (тренери: Бурлака С.В., Вербицький А.Д.), ІІ місце посіла команда з міста Запоріжжя, ІІІ місце – команда Марганецької ДЮСШ №1 (тренер Дуплій В.Г.). Переможці нагороджені грамотами та кубками, придбаними за кошти міського бюджету на загальну суму 1 100 грн.

Кращими баскетболістами турніру стали спортсмени команди переможця Марганецької ДЮСШ №2 Балашов Богдан та Трусова Діана.
Вітаємо юних баскетболістів переможців турніру та їх тренерів Бурлаку С.В. та Вербицького А.Д. Відділ молоді виражає подяку профспілці АТ «МГЗК» за надану спортивну базу та суддівській колегії: Скалозубу В.І., Іщенко Р., Істоміну О., Непомнящому С.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/45764

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.