«

»

Апр 04 2019

Распечатать Запись

Покровчани продовжують обирати свого лікаря

Рік тому в Україні стартувала національна кампанія з вибору сімейних лікарів, терапевтів та педіатрів. За  цей період у Центрі первинної медико-санітарної допомоги уклали близько 29,5  тисяч декларацій з населенням. Частина покровчан ще не  скористалася можливістю обрати свого лікаря. Хоча кінцевого терміну підписання декларації немає, все ж є сенс не  зволікати з  вибором.

Міністерство  охорони здоров’я анонсувало завершення перехідного періоду на нову модель фінансування  “гроші  йдуть за пацієнтом”.

Тобто для того, аби пацієнт отримав гарантований безоплатний пакет послуг на первинній ланці, у тому числі  рецепт за програмою “Доступні ліки”, треба бути зареєстрованим у системі Helsi, а, отже,  підписати декларацію.

На сьогодні для укладення декларацій «відкриті» усі лікарі , які надають первинну медичну допомогу. Нині в Центрі первинної медико-санітарної допомоги їх вісімнадцять. Протягом  року  вдалося  забезпечити  позитивну тенденцію до збільшення кількості  лікарів. До  колективу Центру приєдналися лікар-педіатр Лілія Олешкевич, сімейний лікар Людмила Пороховніченко та лікар-терапевт Олена Березко.  Днями до роботи приступив досвідчений лікар з 28-річним  стажем за напрямком  “Загальна практика — сімейна медицина”  Олександр Іванович Гетьман. Прийом веде в  АЗПСМ №4 (доросла поліклініка).

Мешканців міста, які  ще не визначилися, Центр первинної медико-санітарної допомоги запрошує звернутися до медичного закладу та обрати свого лікаря.

Нагадаємо, з початку медичної реформи у місті проведена велика роботу не  лише із залучення та навчання фахівців. За рахунок міського бюджету забезпечено інформатизація медичних закладів, що дало можливість одним із перших в області підключитися до електронної медичної системи  Helsi. У місті доступні  такі Е-сервіси, як  електронна карта пацієнта, електронний рецепт та запис на прийом до лікаря онлайн.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/45581

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.