«

»

Мар 29 2019

Распечатать Запись

Виконком Покровської міської ради: про літнє оздоровлення дітей


Про підсумки оздоровчої кампанії 2018 року та основні напрямки організації оздоровлення дітей та підлітків територіальної громади міста Покров у 2019 році йшла мова на засіданні виконавчого комітету Покровської міської ради, який відбувся 27 березня.
За словами доповідача — начальника управління праці та соціального захисту населення Тетяни Ігнатюк, цьогоріч різними формами оздоровлення планується охопити 3230 дітей віком від 7 до 18 років (93% даної вікової категорії). Більшість з них — діти, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.
Для дітей — 6-річок передбачається відпочинок у таборах з денним перебуванням на базі дошкільних закладів.
Головним завданням літньої оздоровчої кампанії на базі закладів загальної середньої освіти, яка триватиме з 3 по 21 червня, є забезпечення повноцінного відпочинку дітей, якісного харчування, створення належних умов для проведення освітньої, культурно-виховної, фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи.
Організацією належного відпочинку дітей та підлітків займатиметься міська комісія, яка в подальшому здійснюватиме контроль за дотриманням дитячими оздоровчими закладами вимог законодавства щодо безпеки життєдіяльності, дотримання санітарно-епідеміологічних умов, правил протипожежної безпеки, забезпеченню організації дозвілля та збалансованого харчування.
У таборах денного перебування планується дворазове гаряче харчування згідно затвердженого двотижневого меню. Дошкільні заклади на все літо будуть переведені на оздоровчий режим роботи і харчування.
Окрім відпочинку та оздоровлення дітей в таборах з денним перебуванням за рахунок державного та обласного бюджетів планується оздоровлення у дитячих центрах «Артек», «Молода гвардія» та «Перлина Придніпров’я» дітей , які потребують особливої уваги та підтримки. Для цього у місті створено банк даних дітей від 7 до 17 років пільгових категорій.
У співпраці з керівництвом гірничозбагачувального комбінату передбачається оздоровлення дітей міста, зокрема пільгової категорії, у таборі «Чайка».
Аби у повній мірі забезпечити змістовний і безпечний літній відпочинок на затвердження виконкому пропонувався міський план заходів. Зокрема йшлося повне та часткове про звільнення пільгових категорій дітей від оплати за харчування у дитячих закладах відпочинку — таборах з денним перебуванням.

Члени виконкому підтримали даний проект рішення та розглянули інші питання черги денної.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/45478

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.