«

»

Мар 29 2019

Распечатать Запись

Золотим призером з футзалу стала збірна служби фізичного захисту/загону відомчої воєнізованої охорони

Переможцями змагань на першості з футзалу серед ветеранів, які проходили у спорткомплексі Запорізької АЕС в рамках XVIII Спартакіади – 2019, стала збірна команда служби фізичного захисту/загону відомчої воєнізованої охорони.
В змаганнях взяло участь 12 команд з цехів та підрозділів атомної станції. Ігри були цікавими і напруженими. Методом жеребкування команди були розбиті на три групи, потім з кожної вийшли по дві команди, які утворили шістки найсильніших.
У підсумку перше місце посіли лідери цього виду спорту – ¬¬ збірна команда служби фізичного захисту/загону відомчої воєнізованої охорони. Друге місце і срібні медалі завоювала другий рік поспіль команда фінансово-економічної служби. Бронзовим призером стала команда енергоремонтного підрозділу.