«

»

Мар 15 2019

Распечатать Запись

На Запорізькій АЕС підбито підсумки конкурсу рефератів «Ядерна енергія і світ»

14 березня 2019 року в інформаційному центрі Запорізької АЕС за підтримки Українського ядерного товариства відбувся відбірковий тур щорічного Всеукраїнського конкурсу рефератів «Ядерна енергія і світ» серед учнів старших класів навчальних закладів м. Енергодар.

На конкурс в цьому році було представлено 10 рефератів. До складу журі увійшли фахівці навчально-тренувального центру, служби охорони навколишнього середовища, управління роботи з громадськістю та ЗМІ і методист науково-методичного центру міського управління освіти Енергодарської міської ради. Вони визначили трьох переможців.

Кращою одноголосно визнана робота учениці загальноосвітньої школи №2 Височиної Євгенії, яка розкрила тему «Атомна енергетика і молодь – крокуємо разом».

Друге місце присвоєно учениці загальноосвітньої школи №2 Єчкало Маргариті. Тема її роботи – «Визначення стресостійкості і рівня страху жителів Енергодара як міста з ядерним реактором».

Третє місце журі присвоїло вихованці Енергодарської малої академії наук учнівської молоді, учениці багатопрофільної гімназії «Гармонія» Атаманенко Тетяні. Її робота – «Терміносистема атомної енергетики і її відображення в спеціалізованих довідниках».

Члени журі відзначили, що в останні роки конкурс демонструє високу популярність серед учнівської молоді, зростає якість робіт і рівень підготовки учасників. Виступи школярів викликали жваву дискусію та обговорення членів журі при визначенні переможців, в зв’язку з тим, що конкурсанти блискуче представили свої роботи, проявили високу обізнаність в питаннях атомної енергетики, показали креативність і підтвердили нестандартність вибору тематики робіт.

При оцінюванні робіт враховувалася актуальність представлених тем, знання в галузі атомної енергетики, а також самостійність, оригінальність мислення та вміння розкрити тему реферату.

Переможці конкурсу будуть представляти Запорізьку атомну електростанцію в фіналі Всеукраїнського конкурсу рефератів, організаторами якого виступають Українське ядерне товариство та ДП «НАЕК «Енергоатом» за участю профільних вузів України, що готують кадри для атомної енергетики.

Фінал Всеукраїнського конкурсу рефератів відбудеться в м. Київ з 23 по 24 квітня 2019 року.

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/45236

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.