«

»

Мар 15 2019

Распечатать Запись

Нікопольці вшанували мужність і героїзм добровольців

14 березня в Україні відзначається День українського добровольця, в який ми вшановуємо мужність та героїзм захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності нашої держави.
З нагоди Дня українського добровольця в Нікополі, біля Меморіалу «Захисник України», відбувся урочистий захід. Директор краєзнавчого музею Олександр Кушнірук зачитав історичну довідку виникнення цього свята і наголосив, що всі громадяни України повинні бути вдячні тим, хто добровільно залишив свої мирні професії і взяв в руки зброю для того, щоб відновити могутність української армії. Саме представники добровольчих батальйонів пройшли пекло найтяжчих бойових операцій і відіграли значну роль у військовому протистоянні на сході України.
На урочистому заході міський голова Андрій Фісак вручив Генадію Задорожному нагороду: Відзнаку Президента України за гуманітарну участь в антитерористичній операції.
Присутні вшанували хвилиною мовчання всіх героїв, які віддали своє життя за наше мирне майбутнє, і поклали квіти до Меморіалу «Захисник України».

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/45218

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.