«

»

Мар 13 2019

Распечатать Запись

Дніпропетровська ОДА реконструює Площу Гірницької Слави у Марганці

Кольорова бруківка, зручні сходи, сучасне освітлення і багато молодих дерев. А ще – модернова сцена для вистав та триярусний каскадний фонтан з різнокольоровою підсвіткою. Саме такий вигляд матиме Площа Гірницької Слави у Марганці – центральна у місті. Нині її реконструює Дніпропетровська облдержадміністрація. Про це розповів очільник області Валентин Резніченко.
Площу Гірницької Слави відкрили у 50-х роках – поряд із Палацом культури гірників. Вона стала улюбленим місцем відпочинку городян. Тут завжди проходили випускні вечори та всі міські свята. Та з часом площа набула неохайного вигляду і вже конче потребувала оновлення.
Місяць тому Дніпропетровська облдержадміністрація розпочала реконструкцію площі. Робота закипіла. Нині на тротуарі перед площею будівельники вже завершують класти плитку. Пішохідну зону відділяють від проїжджої. Облаштовують пандуси. Будівельники вже розпочали роботи над головною «родзинкою» осучасненої площі. Там око відпочиваючих тішитиме триярусний каскадний фонтан із різнокольоровою підсвіткою.
Замість розбитих сходин зроблять нові – із керамограніта. Змонтують енергозберігаюче освітлення. Висадять молоді дерева – переважно липу, розіб’ють клумби. Буде і сучасна сцена для вистав та виступів артистів.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/45190

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.