«

»

Мар 13 2019

Распечатать Запись

Покров відкриває для себе кіберспорт

Підтримувати цікаві ідеї та починання — це вже стало головною рисою сучасного Покрова. Так, група учнів 10-го класу навчально-виховного об’єднання  виступила з ініціативою провести на базі дошкільного відділення НВО перший турнір з кіберспорту. Авторами ідеї виступили Даніїл Дємідов, Дмитро Козаченко, Станіслав Суков, Олександр Абросімов та Олександр Ползунов.

Пропозиція школярів зацікавила  відділ молоді та спорту виконкому, її підтримала директор закладу. Як результат, на базі дошкільного відділення НВО пройшов перший тестовий турнір з кіберспорту  у дисципліні Counter Strike:Global Offensive. У ньому взяли участь 4 команди (10-й , 9-А, 9-Б та 8-й класи), а це 20 гравців, які продемонстрували тактику і навички командної гри. Переможцем шкільного турніру стала команда 10-го класу.

Перші змагання були свого роду тестом, організатори хотіли побачити як молодь відреагує та чи зацікавить її ця тема. Результат був більш, ніж позитивний, незабаром пройдуть вже міські змагання з кіберспорту, в яких за перемогу боротимуться команди з різних навчальних закладів міста. В більш глобальних планах хлопців створити команду, яка зможе представляти Покров на серйозних турнірах українського і міжнародного рівня.

До речі, хибною є думка, що кіберспортсмени активні  лише за моніторами комп’ютерів. Як відзначає директор закладу Лариса Мякотіна, ініціатори турніру є постійними учасниками спортивного життя школи, у тому числі проводять тренування з баскетболу. Так що для активних та цілеспрямованих людей кіберспорт це просто ще одна можливість для всебічного розвитку.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/45185

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.