«

»

Мар 05 2019

Распечатать Запись

Ремонтний персонал Компанії «НАЕК «Енергоатом» проходить спеціальну підготовку у навчально-тренувальному центрі Запорізької АЕС

У тренажерному комплексі спеціальної підготовки ремонтного персоналу навчально-тренувального центру Запорізької АЕС проходить навчання ремонтний персонал ВП «Южно-Українська АЕС» та ВП «Атомремонтсервіс».

«На останньому засіданні Ради головних інженерів НАЕК «Енергоатом», де розглядалися питання з експлуатації та ремонту обладнання енергоблоків, одним з актуальних було питання про ремонт системи ущільнення валу турбогенератора. За рішенням Ради керівництво Компанії доручило навчально-тренувальному центру Запорізької АЕС організувати та провести навчання з цієї теми для персоналу ВП ЮУАЕС та ВП «Атомремонтсервіс». І це вже четверта група ремонтного персоналу з АЕС України та сторонніх організацій, яка проходить спеціальний курс підготовки на нашому тренажерному комплексі», —  розповів заступник головного фахівця з АЕС з підготовки ремонтного персоналу Олександр Кулібов.

За словами Олександра Кулібова, робота розпочалася в минулому році. Тоді ж були розроблені дві програми: з ремонту підшипника турбогенератора та з ремонту системи ущільнення валу турбогенератора, які було узгоджено з керівництвом підприємств.

Зараз графік роботи тренажерного комплексу спеціальної підготовки ремонтного персоналу розпланований на весь рік. На найближчий час інструктори навчально-тренувального центру Запорізької АЕС  вже підготовили 14 тем для підготовки персоналу з інших АЕС та сторонніх організацій. Це ремонт реактора, машини перевантажувальної, системи управління та захисту, арматури, а також підготовка суміжних професій, у тому числі токарів. Протягом 2019 року навчання пройдуть близько трьохсот працівників Компанії.

Вже сьогодні йде планування на 2020 рік, складається календарний план, який направлять на всі АЕС, щоб станції своєчасно подали свої заявки.

 

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/45057

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.