«

»

Фев 27 2019

Распечатать Запись

Буккросинг підкорює освітній простір Покрова

Чергові креативні полички  від ДніпроОДА нещодавно з’явилися у школах Покрова. Відтепер учням четвертої та шостої шкіл не треба буде чекати, коли книгу запишуть у формуляр, а просто взяти на обмін. Ось і всі умови. Те, що обрати є з чого, діти переконались, коли самі ж виставляли їх з коробок на полички. Новенькі, щойно з видавництва, з гарними ілюстраціями, підібрані на будь-який смак і вік.

По 300 різножанрових творів вітчизняних та зарубіжних авторів, класиків та популярних сучасників нині заповнили буккросинг- зони двох шкіл. Раніше яскрава поличка «READ» з’явилися в реконструйованому НВК №1.  Все для того, аби популяризувати  друковану книгу серед дітей. Переконати, що вільний час з книгою, корисніший і не менш цікавий ніж з гаджетом.

Живі книги є й в інших установах Покрова. Всього по області налічується близько шістдесяти  пунктів буккросингу, де кількість літератури вираховується в  десятках тисяч.

Нині буккросинг є родзинкою Дніпропетровщини і складовою частиною комплексної програми по модернізації регіону, яку реалізує команда Валентина Резніченка.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/44965

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.