«

»

Фев 27 2019

Распечатать Запись

Організація молоді Запорізької АЕС обмінялась досвідом з гірниками

Делегація Організації молоді Запорізької АЕС з метою обміну досвідом молодіжної профспілкової роботи відвідала ПрАТ «Запорізький залізорудний комбінат».

Представники Організації молоді оглянули експонати музею гірничої техніки під відкритим небом, відвідали каплицю св. Варвари, а також ознайомились з «візитною карткою» ЗЗРК — центральною групою стволів.

Заступник начальника з охорони праці шахти «Експлуатаційна» Андрій Крайнюк та заступник головного інженера з виробництва Іван Ракша провели для атомників екскурсію на підземні об’єкти на горизонтах 840 та 940 метрів.

Завдяки почутому та побаченому власними очима стала зрозумілою технологія ведення прохідницьких, видобувних, бурових і відкаточних робіт, всі зрозуміли та відчули на собі тяжкість праці підкорювачів земних надр.

Після екскурсійної частини відбулась зустріч з профспілковими лідерами і молодіжним активом ЗЗРК — головою профкому комбінату Олександром Григорчуком, його заступником Миколою Пастушенко, головою молодіжної комісії профкому Світланою Ніколіною та членами молодіжної комісії.

Обговорювалися різнопланові питання: складання колективного договору підприємств, соціально-правові гарантії працівників, профорієнтація молодих робітників, оздоровлення персоналу, проведення спортивно-розважальних заходів та інші.

На завершення зустрічі домовились підтримувати дружні відносини між підприємствами, обмінюватись досвідом задля спільного внеску у розвиток держави.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/44960

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.