«

»

Фев 26 2019

Распечатать Запись

Є три мільярди кВтг електроенергії в лютому

Запорізька атомна електростанція працює в звичайному для себе напруженому трудовому ритмі. Уже вироблено третій мільярд кВтг електроенергії за цей місяць.

Безумовне забезпечення безпечної експлуатації і невідступне виконання виробничих програм — головні принципи трудової діяльності колективу станції.

ЗАЕС протягом усього періоду експлуатації неодноразово досягала високих виробничих показників, високих міжнародних оцінок своєї діяльності.

Запорізька АЕС — найбільший енергетичний об’єкт України, який з мінімальними витратами і практично відсутнім впливом на навколишнє середовище, вже виробив з початку експлуатації більше 1 трлн 137 млрд кВтг екологічно чистої електроенергії.

«Запорізька АЕС підтримує репутацію лідера української електрогенерації, вміло вирішуючи виробничі завдання і успішно долаючи труднощі, що виникають, результатом чого є безпечне і своєчасне вироблення електроенергії для потреб державної промисловості і населення України» — прокоментував вироблення генеральний директор Запорізької АЕС Олександр Остаповець.

 

 

 

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/44915

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.