«

»

Фев 25 2019

Распечатать Запись

Підведені підсумки конкурсу на утримання виробничих приміщень


В номінації «Зразкове приміщення для оперативного персоналу» монтерський пункт №2, розташований на розширеній частині ВРП-750, зайняв перше місце в конкурсі на утримання виробничих приміщень, який щорічно проводиться на Запорізькій АЕС в рамках огляду-конкурсу «Ми так працюємо, живемо та відпочиваємо».
Для продуктивної роботи треба мати не тільки неабиякий професійний досвід, але й правильно організоване приміщення, яке відповідатиме вимогам ергономічності, функціональності та гігієни, гарне освітлення та інше.
У виробничому приміщенні вахтового персоналу, яке оцінювала конкурсна комісія, все відповідає принципу чіткої організації та систематизації. З максимальною ретельністю тут зберігаються нормативна технічна документація, каски, ключі та інші необхідні предмети.
«Протягом зміни ремонтний персонал здійснює тут допуск для виконання робіт за нарядами. В цьому приміщенні ми працюємо з документацією, заповнюємо оперативні журнали, зберігаємо та видаємо ключі від різних приміщень. Є зв’язок з центральним щитом управління. Оперативний персонал контролює роботу обладнання, протягом робочої зміни проводить обходи за затвердженим графіком, здійснює оперативні перемикання. Для роботи створено все необхідне», — розповів черговий інженер ВРП-750 Станіслав Мірошниченко.
Робоче місце оперативного персоналу відповідає всім критеріям оцінки виробничого приміщення, тому перше місце в конкурсі — це цілком логічний результат. Тут комфортно працювати та підтримувати чистоту: все відповідає сучасним вимогам та культурі виробництва.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/44909

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.