«

»

Фев 22 2019

Распечатать Запись

У Нікополі комунальники проводять роботи з благоустрою

На цьому тижні робітники КП «Міськавтодор-1» займалися усуненням аварійних ситуацій, які перешкоджають безпечному руху транспорту.

До таких ситуацій, безумовно, відносяться ями більш ніж 50 міліметрів на дорожньому покритті. Комунальники ремонтували дорожнє покриття на проспекті Трубників та на вулиці Херсонській. Далі, згідно встановленого графіка, вони будуть усувати ями на вулицях Станіславського, Івана Мазепи, Першотравневій та інших.

Також робітники Міськавтодору прибирали мулові відкладення на центральних вулицях нашого міста. Спеціальної техніки для проведення таких робіт на підприємстві немає, тому доводиться прибирати вручну. Для того, щоб впоратись швидше, муловий камінь почали прибирати вже в лютому. І це вперше в цьому році.

Крім того, комунальники проводили поточний ремонт ліній зовнішнього освітлення. На вулиці Довгалівській міняли лампочки, що вийшли з ладу. На вулиці Шевченка бригада електриків обрізала гілки дерев, які заважали електричним дротам, замінила алюмінієвий дріт на самонесучий ізольований та старий проржавілий світильник на новий світлодіодний, щоб забезпечити освітленість цієї дільниці згідно з існуючими нормативами.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/44844

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.