«

»

Фев 20 2019

Распечатать Запись

Звернення міського голови Фісака Андрія Петровича з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні!

 

Шановні жителі Нікополя! 20 лютого в Україні відзначається День Героїв Небесної Сотні

Сьогодні українці вшановують відвагу, силу духу і стійкість громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року — лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

За весь час протистоянь Майдан став не просто столицею держави, а її серцем і душею. Він об’єднав десятки тисяч українців з різних областей, районів, які пліч-о-пліч до кінця боролися за єдність, незалежність і справедливість.

Чимало наших земляків були присутні тоді у Києві та взяли участь у становленні нової історії нашої держави. Щиро дякую кожному з вас, дорогі нікопольці, за те, що ви патріоти, за те, що робите все можливе, аби світ побачив нову Україну.

Цього дня ми в скорботі і з великою вдячністю згадуємо героїв світлої пам’яті Небесної сотні, адже їх подвиг – це ціна нашої свободи. Вони — найсвятіший образ новітньої України. Вони — перші, хто став на шлях цієї боротьби, якапродовжується і сьогодні. Ми не маємо права забути принесену ними добровільну жертву в ім’я України.

Тож вшануймо героїзм наших захисників, і тих, які полягли, і тих, які сьогодні зі зброєю в руках захищають наше майбутнє – майбутнє молодого підростаючого покоління. 

З повагою,  міський голова Андрій ФІСАК

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/44816

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.