«

»

Фев 19 2019

Распечатать Запись

Заради життя


Наше життя ставить безліч викликів та випробувань і коли вони торкаються здоров’я, майбутнього, надія лише на доброту, людяність та підтримку.

Восени 2018-го року Покров дізнався про біду родини Буданових. Вікторія та її чоловік Андрій особливі люди, які з дитинства мають вади слуху. Але це не заважає цій унікальній родині бути повноцінними членами суспільства, працювати і, що найголовніше, виховувати маленького синочка Марка.

Хвороба, як це завжди буває, прийшла несподівано. У молодої мами різко загострилися проблеми з серцем. Після обстеження в обласному центрі, лікарі винесли невтішний вердикт – необхідність термінової операції в 100 тис.грн.

Сьогодні згадувати про події 5-місячної давнини Будановим непросто. Як зізнається Лариса Андріївна, мама чоловіка Вікторії, це був справжній розпач, просто не розуміли, як зібрати таку суму в короткий термін. Було зрозуміло — без допомоги родині не подолати недуги. Буданови використовували усі можливі ресурси для порятунку рідної людини, від звернень в інформаційні джерела, до запитів у спільноти й організації та підприємства, де працюють члени родини. Вони зазначають, їхнє лихо не залишилося без уваги, одним з тих, хто одразу відгукнувся на заклик допомоги, був міський голова Олександр Шаповал. “Ми вірили, що тут нам обов’язково допоможуть. Адже вже зверталися до Олександра Миколайовича роком раніше, коли родина очікувала на появу первістка і майбутня мама потребувала кваліфікованої медичної підтримки. Це другий раз, коли він ось так, дієво, нам допоміг.”, — говорить Лариса Андріївна. Розповідаючи про той складний період, жінка наголошує, саме доброта врятувала життя Вікторії. Вона дякує народному депутату Андрію Шипку, профспілковому комітету ПАТ «ОГЗК», працівникам різних підрозділів комбінату, магазину АТБ, де раніше працювала дівчина, співробітникам міської лікарні, міської організації чорнобильців, підприємцям та просто небайдужим жителям міста, хто допомагав підняти на ноги Віку.

В результаті такої загальної підтримки Вікторію Буданову прооперували в обласному кардіохірургічному центрі. Як зізнається молода матуся, їй більше за все хотілося знову побачити сина. Операція тривала майже 7 годин і завершилася успішно.

Сьогодні родина знову разом і це випробування вже позаду. Лариса Андріївна перекладає з мови жестів безмежну подяку Вікторії усім людям, які дали їй шанс знову бути поряд з сином.

Ця історія ще раз підтверджує істину — разом завжди легше подолати проблему і пережити біду — заради життя, заради майбутнього.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/44769

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.