«

»

Фев 18 2019

Распечатать Запись

Школа вищої спортивної майстерності Дніпропетровщини – серед лідерів всеукраїнського рейтингу


Дніпропетровська обласна школа вищої спортивної майстерності – одна з найуспішніших в країні. Вона – друга у всеукраїнському рейтингу, який формують за досягненнями спортсменів. Про це сповістили в управлінні молоді і спорту Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Дніпропетровська область – на другій позиції рейтингу шкіл вищої спортивної майстерності. Під час його формування враховували досягнення спортсменів-вихованців Школи на чемпіонатах і кубках України, Європи та світу в 2018 році. За кожну перемогу вони отримували певну кількість очок», – розповів начальник управління молоді і спорту Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Пшеничников.

У школі вищої спортивної майстерності Дніпропетровщини готують кращих спортсменів області. Їх – 326: 219 – постійний склад, 107 – змінний. І хлопці, і дівчата тренуються у 18 олімпійських видах спорту.

«Дніпропетровщина – вкотре серед лідерів рейтингу. Високу планку вдається зберігати завдяки плідній праці спортсменів, їхніх тренерів і підтримці керівництва області», – сказала директор Дніпропетровської обласної школи вищої спортивної майстерності Діна Міфтахутдінова.

132 спортсмени Школи входять до складу національних збірних команд України. Вони презентують країну на міжнародних змаганнях.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/44741

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.