«

»

Фев 14 2019

Распечатать Запись

Відділ технічного контролю Запорізької АЕС забезпечує якість ремонтних робіт

 Забезпечувати контроль якості ремонтних і реконструктивних робіт на обладнанні енергоблоків Запорізької АЕС, проводити вхідний контроль якості продукції, яка надходить на підприємство основне завдання відділу технічного контролю.

«Виробничий процес на станції передбачає виконання ремонтних робіт. Деякі з них на різних етапах потребують особливого контролю якості, відповідності технічним вимогам й нормативним документам. Фахівцями відділу технічного контролю попередньо проводиться вхідний контроль продукції, яка надходить на ЗАЕС, так само як і того, що виготовляється на місці, і навіть того, яке вже зберігається – на відповідність існуючим вимогам. Ми залучаємо всі наші знання, увесь досвід, аби переконатися в безпечності й надійності обладнання, а також підходів до виконання ремонтних робіт», —  розповідає начальник відділу Віктор Ковальов.

За минулий рік фахівцями відділу з метою підвищення якості ремонту устаткування й трубопроводів було виконано понад 30,5 тисяч операцій за поточними заявками щодо контролю якості ремонтних, реконструктивних, збирально-зварювальних робіт на шести енергоблоках стації. Перевірено та узгоджено 444  розроблених документа на ремонт та модернізацію устаткування й трубопроводів, комплектів звітної документації на зварювальні роботи. Було перевірено понад 15 тисяч одиниць обладнання. Впродовж року фахівці відділу проводили аудити, перевіряли якість закупленої на Запорізьку АЕС продукції, працювали у складі комісій з продовження терміну експлуатації виймальних частин і електроприводів арматури систем важливих для безпеки, приймання з ремонту обладнання й трубопроводів.

На поточний 2019 рік головне завдання для відділу не змінюється – забезпечити якість виконання ремонтних робіт. Для цього здійснюється аналіз як власної роботи, так і інших підрозділів щодо ремонту,  розробляється перелік заходів для підвищення якості цих процесів. «Враховуючи жорсткі вимоги до якості, дуже важливо, коли якість цієї роботи підтверджується, –  вважає Віктор Ковальов.

Відносно новий напрямок роботи – це підтвердження відповідності якості нової продукції, і він також потребує розвитку у 2019 році. Фахівці відділу технічного контролю разом з іншими підрозділами працюють над створенням єдиної системи на Запорізькій АЕС, щоб і в подальшому вхідний контроль на підприємстві здійснювався максимально ефективно.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/44680

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.