«

»

Фев 12 2019

Распечатать Запись

ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ БОЧЧЕ

Днями у Покрові відбулося перше відкрите тренування з бочче. Гри, головна цінність якої у можливості залучити до занять спортом складну категорію людей з інвалідністю — тих, хто має серйозні порушення функції опорно-рухового апарату. Внесена до переліку паралімпійських ігор, вона сприяє реабілітації та соціальній адаптації залежних від інвалідного візка. Наші учасники з числа цієї категорії,  у кого є досвід участі в обласних чемпіонатах, нині вже можуть навчати інших азам древньої гри.

Бочче однаково цікава людям різного віку та фізичних можливостей. Полягає вона в тому, що гравці із кожної команди, маючи однакову кількість спроб, повинні підкотити великі шари якомога ближче до маленького білого, залишеного на певній відстані від стартової лінії. За результатами декількох ігор, команда, яка набрала найбільшу кількість очок, оголошується переможцем.
Гра захоплює своєю азартністю і, водночас, вимагає від учасників концентрації та терпіння. Головне, допомагає відчути командний дух та знайти нових друзів.
Аби відкрити для покровчан цікаву та доступну гру, відділ молоді та спорту міськвиконкому організував на базі ДЮСШ ім. Д. Дідіка серію тренувань. Усіх охочих запрошують 13, 14 та 15 лютого з 11:00 до 12:30 до Дитячо-юнацької спортивної школи. Особливо сподіваються, що тренуваннями зацікавляться люди з обмеженими можливостями, для кого традиційні види спорту менш доступні.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/44616

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.