«

»

Фев 11 2019

Распечатать Запись

Запорізька АЕС поповнюється молодими кадрами

Генеральний директор Запорізької АЕС Олександр Остаповець зустрівся з 25 випускниками Одеського Національного політехнічного університету, які працевлаштовуються в різні цеха та підрозділи атомної станції в якості молодих фахівців.

Цьогоріч Запорізька АЕС приймає 10 молодих фахівців в експлуатаційний підрозділ та 15 фахівців – в інші основні цеха і підрозділи станції. Процес працевлаштування вже на завершальному етапі оформлення документів, тож попереду лише один крок до робочого місця й нового етапу в житті молоді.

Олександр Остаповець тепло привітав майбутніх фахівців: «За вами – майбутнє, – сказав він. – Приємно, що ви розпочинаєте шлях саме на Запорізькій АЕС. Колектив станції нараховує понад 11 тисяч чоловік. І завдяки всім їм величезне підприємство працює надійно і безпечно. Кожен на своєму робочому місці, чітко виконуючи свої функції, забезпечує безпечний режим функціонування станції».
Під час зустрічі з молодими фахівцями обговорювалася система працевлаштування, неприпустимість порушення дисципліни, перспективи кадрового зростання, важливість дотримання інструкцій й необхідність постійного навчання. Майбутніх працівників Запорізької АЕС проінформували щодо умов Колективного договору, професійних конкурсів, які проводяться на підприємстві, а також про діяльність організації молоді і первинної профспілкової організації ВП «Запорізька АЕС».
Вже зовсім скоро молоді фахівці приступлять до роботи. А попереду на їх чекають заняття в навчально-тренувальному центрі Запорізької АЕС та екзамени.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/44613

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.