«

»

Фев 07 2019

Распечатать Запись

У СВІТЛІ ВІЧНОГО ВОГНЮ

Чи не найкраще усі емоції  народної шани до своїх захисників  передає пісня. Саме тому у  Покрові фестиваль військово-патріотичної пісні “Світло  вічного  вогню” символічно проходить у  День  визволення рідного  міста.

4  лютого ювілейна дата зібрала  у концертній залі Дитячої школи мистецтв не лише  учасників — юних співочих талантів,  а й чисельну глядацьку аудиторію. Творчі колективи та окремі виконавці з освітніх та позашкільних закладів виходили на  сцену кожен  зі своєю  піснею-історією, проживаючи її, ділячись з  глядачем найтоншими  емоціями.

По-новому звучали  мелодії воєнних  літ,  які в окопах надихали солдат, гоїли рани та зцілювали душу. Події Другої Світової оживали не лише в художніх образах, а в реальних цифрах та фактах оборони та визволення нашого краю , про що розповідав Почесний  громадянин міста, голова міської Ради ветеранів Микола  Баршунін.

Тема миру і спокою — не лише пам’ять про минулу війну, а й наше сьогодення. Вдаючись до сучасних пісень, діти передали той дух, що об’єднує усіх співвітчизників у прагненні свободи та неподільності для України. Віддаючи належне воїнам, які нині  відстоюють наші східні кордони, присутні вшанували загиблих у зоні АТО земляків.

Від імені міського голови Олександра Шаповала, учасників фестивалю вітала та нагороджувала начальник відділу культури міськвиконкому Тетяна Сударєва. Усі колективи отримали дипломи та солодощі. Вони відмінно підготувалися і утримали  високу планку, гідну такого  фестивалю. Бо сьогодні патріотична  пісня слугує високій меті — єднанню  поколінь, та  є  одним із факторів консолідації  українського суспільства, громадської єдності та  згоди.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/44579

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.