«

»

Фев 06 2019

Распечатать Запись

Будівельники Запорізької АЕС свої завдання успішно виконали

Останні роки для будівельників Запорізької АЕС були плідними і насиченими. Не був виключенням минулий, і поточний передбачає виконання багатьох важливих завдань.

«Усі завдання, що були поставлені перед будівельним комплексом Запорізької АЕС, успішно виконані. Без зайвої скромності це можна назвати трудовим подвигом тих, хто працював на об’єктах нового будівництва, модернізації та на ремонтах енергоблоків», — констатує начальник управління капітального будівництва Анатолій Казаєв.

Із глобальних виконаних робіт можна відмітити пускорезервний трансформатор третьої групи (ПРТ-3), введення в експлуатацію величезного галузевого комплексу з підготовки ремонтного персоналу (корпусу «Г» навчально-тренувального центру) та модернізацію комплексу з переробки радіоактивних відходів.

Також виконана реконструкція будівлі, в яку перейшов персонал проектно-конструкторського підрозділу. Це монтаж металоконструкцій, кабелю, вентиляційні роботи, заміна насосів і кондиціонерів.

Трудомістка заміна конденсаторів. А також  роботи, виконані на частині відкритого розподільчого пристрою, що розширюється, де залишилося лише підключити лінію електропередачі і провести комплексні пусконалагоджувальні роботи.

На поточний рік запланований великий об’єм робіт на будівництві сонячної електростанції «Сонечко». Зараз там ведуться загальнобудівельні роботи, огородження території та її благоустрій. Готовий пакет документів на закупівлю обладнання для об’єкту.

Також цього року будівельники почнуть зводити легке ангарне сховище. В планах будівництво побутових приміщень на підстанції «Радуга», виробничого корпусу в транспортному цеху.

Багато роботи в корпусах «А» і «Б» навчально-тренувального центру, намічене будівництво третьої черги шламонакопичувача, введення в промислову експлуатацію азотно-кисневої станції.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/44565

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.