«

»

Фев 05 2019

Распечатать Запись

Аварійна готовність Запорізької АЕС підтримується на високому рівні

Всі заходи, які були проведені в минулому році управлінням з питань аварійної готовності та реагування (УПАГР) показали, що аварійна готовність на Запорізькій АЕС підтримується на високому рівні.

«Головне і постійне завдання, що стоїть перед колективом управління з питань аварійної готовності та реагування — це забезпечення та підтримка високого рівня аварійної готовності Запорізької АЕС», — підкреслив начальник УПАГР Дмитро Ляхін.

Минулий рік для підрозділу був досить результативним.

Колектив управління брав участь у проведенні повторної перевірки ВАО АЕС за напрямком «Протиаварійна готовність і реагування». За цією ж темою активно ведеться підготовка до місії OSART.

В рамках продовження терміну експлуатації енергоблока №4 управління працювало з інспекторами, які проводили обстеження стану аварійної готовності та реагування. Результати роботи підтвердили відповідність діючої системи реагування встановленим нормативним вимогам.

Керівники станції, що беруть участь у забезпеченні цивільного захисту, пройшли навчання на курсах цивільного захисту у Запоріжжі. В Енергодарському учбово-методичному центрі цивільного захисту спеціальне навчання пройшов керівний склад аварійних груп і бригад та персонал диспетчерських служб підприємства. Навчально-тренувальний центр ВП ЗАЕС провів навчання для працівників, які входять до складу аварійних груп і бригад.

Проведена щорічна перевірка стану та умов зберігання матеріального резерву і аварійного комплекту ВП ЗАЕС. Проводилися протиаварійні тренування з особовим складом аварійних груп і бригад.

В листопаді пройшло спільне з дирекцією ДП «НАЕК «Енергоатом» загальностанційне протиаварійне тренування, у якому брав участь весь персонал підприємства.

Управління з питань аварійної готовності та реагування є постійно діючим органом управління цивільного захисту та системи аварійного реагування на рівні Запорізької АЕС. До його основних функцій входять питання організації та контролю заходів цивільного захисту, а також управління мобілізаційною підготовкою.

 

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/44560

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.