«

»

Фев 05 2019

Распечатать Запись

У Покрові привітали ветеранів, учасників бойових дій, з 75 річницею звільнення міста

«Ваше життя – то приклад для кожного з нас!» — міський голова Покрова привітав ветеранів, учасників бойових дій, з 75 річницею звільнення міста

Зі словами безмежної подяки, щирими побажаннями добра й довголіття  та подарунками завітав Олександр Шаповал до ветеранів. Четверте лютого дата, яка об’єднує покровчан спільною історією, а для колишніх солдат Другої Світової є сторінкою особистого життєвого літопису. Вони залишилися останніми, хто форсував Дніпро, пройшов Сталінград, брав Берлін, відчищав від нацизму Європу і найдорожче – радів звільненню рідної України.

Велика війна стала частиною непростої долі, сплетеної з військових та трудових подвигів. Про своє минуле, про рідне місто, говорили ветерани з міським головою. Вони служили на різних фронтах, але пам’ятають лютий 44-го. Для Романа Адамовича Судольського та Павла Тарасовича Гури то особливо дорогі спогади, бо  брали безпосередню участь у Нікопольсько-Криворізькій операції зі звільнення краю від окупантів. Для них, колишнього розвідника Андрія Івановича Черепа, артилериста Василя Івановича Мороза та інших ветеранів цей день визначальний – незабутній.

-Я хочу сказати Вам велике спасибі за мир, за життя, за майбутнє, — зазначив Олександр Шаповал, звертаючись до ветеранів, — це велике щастя, бути з Вами поруч, з людьми, які творили нашу історію, розбудовували рідне місто. Ваше життя – то приклад для кожного з нас!

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/44526

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.