«

»

Фев 05 2019

Распечатать Запись

У військовій частині 3042 — збори резервної варти

У військовій частині 3042 Нацгвардії України, що захищає Запорізьку АЕС, проведені навчальні збори військовослужбовців резервної варти з охорони спеціальних вантажів.

Метою занять було ознайомлення військовослужбовців з організацією підготовки особового складу до виконання завдань, несення бойової служби під час охорони спеціальних вантажів та дії варти при різких змінах оперативної обстановки.

Також у ході зборів належна увага була приділена питанням замірів радіаційного фону біля транспортного засобу із спеціальним вантажем та порядку надання першої медичної допомоги при пораненнях.

«Рівень підготовки особового складу дозволяє у повній мірі виконувати службово-бойові завдання. Але зупинятись на досягнутому ми не будемо — продовжимо наполегливо працювати над підвищенням рівня підготовки особового складу, впровадженням передових методів навчання та покращенням матеріально-технічного забезпечення підрозділу», — зазначив, підводячи підсумки зборів, перший заступник командира військової частини 3042 — начальник штабу, підполковник Юрій Піндак.

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/44521

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.