«

»

Фев 01 2019

Распечатать Запись

Вперше в Нікополі пройшов Форум інтегрованого розвитку

30 січня в Палаці урочистих подій відбувся перший Форум інтегрованого розвитку за участю представників міської влади, Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ та громади Нікополя.
Мета заходу – отримати зворотній зв`язок від активних нікопольців для включення їх ідей до Інтегрованої Стратегії Нікополя та План дій щодо житла для малозабезпечених груп населення з пріоритетом вирішення житлових проблем внутрішньо переміщених осіб у місті Нікополі.
Обговорення елементів Стратегії розвитку відбувалося за одним із інноваційних прийомів в форматі «Світове кафе». Такий метод «мозкового штурму» широко використовується на подібних заходах в Європі.
Спочатку відповідальні за кластери провели презентацію, а потім учасники Форуму працювали у декількох групах на «станціях» за певними темами: міський розвиток і житло; загальний простір, екологія, клімат і безпека; інфраструктура, доступність, транспорт; місцева економіка та бізнес; а також соціальний захист, культура, освіта, культурна спадщина та туризм.
Кожен з присутніх мав можливість не лише висловити свою точку зору на те чи інше питання, а й запропонувати свої ідеї.
Після роботи у групах відбулося голосування, де кожен учасник форуму визначився, які заходи в різних кластерах заслуговували на те, щоб віддати за них голос.
– Ми бачимо, що розвиток міста – це не тільки турбота адміністрації, але й населення, яке дуже хоче брати участь в цьому процесі, – говорить міжнародний експерт Йохен Гаулі. – З огляду на те, скільки всього сьогодні написали мешканці міста, я думаю, що коли ми прочитаємо та проаналізуємо це, то будемо дуже раді результатам.
Результати роботи в групах будуть враховані у подальшій роботі над Стратегією інтегрованого розвитку «Нікополь-2030». Вже навесні розроблена Стратегія буде представлена на розгляд місцевої громади під час другого Форуму та на затвердження сесією Нікопольської міської ради.
В довгостроковій перспективі така Стратегія допоможе місту розвиватися в рамках саме тих пріоритетів, які є дійсно важливими для самих містян.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/44481

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.