«

»

Янв 31 2019

Распечатать Запись

Громадам Дніпропетровщини розкажуть про прозоре управління коштами в освіті та медицині

Децентралізація принесла громадам додаткові фінансові можливості. Як правильно розпоряджатися ними у таких сферах, як освіта та медицина, розкажуть у проекті «Децентралізація приносить прозорість та ефективність в освіті та медицині». Стануть учасниками 20 ОТГ України.  Мають шанс і громади Дніпропетровщини.

Громади зможуть підвищити свою обізнаність про корупційні ризики, дізнаються про ефективні запобіжні механізми, які підтримують прозорість місцевої влади. Зможуть створити на місцях наглядові ради та групи доброчесності громад.

До участі в проекті запрошуються сільські, селищні, міські об’єднані громади з усіх регіонів України, окрім учасників програми DOBRE.

ОТГ має заповнити заявку та подати її до 20 лютого 2019 року на адресу probudgetua@gmail.com або isklyarova@globalcommunities.org.

Відбиратимуть учасників за такими критеріями: мотивація участі в проекті, досвід надання медичних та освітніх послуг, інклюзивність. За кожен нараховуватимуть бали. Максимальна кількість – 100.

Відбір громад – у два етапи: оцінювання заявок і практичне завдання.

Додаткові запитання – на probudgetua@gmail.com чи за телефоном (067) 880-56-04.

Результати відбору оприлюднять на сторінці проекту у соціальній мережі Facebook до кінця березня.

Проект «Децентралізація приносить прозорість та ефективність в освіті та медицині» (UCCCT) реалізує міжнародна організація Global Communities.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/44470

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.