«

»

Янв 30 2019

Распечатать Запись

У Нікополі за спробу дати хабар керівнику слідчого відділу поліція затримала місцевого жителя

За 200 доларів чоловік намагався домовитися з поліцейським про вилучення запису та знищення речових доказів у матеріалах кримінального провадження за ст. 290 Кримінального кодексу України (знищення, підробка або заміна номерів вузлів та агрегатів транспортного засобу).

Наразі слідчим за погодженням з місцевою прокуратурою чоловіку оголошено про підозру. Його затримано в порядку ст. 208 КПК України.

Наразі слідчим за погодженням з місцевою прокуратурою чоловіку оголошено про підозру. Його затримано в порядку ст. 208 КПК України.Подія сталася 28 січня у м. Нікополь. В провадженні слідчого відділу Нікопольського ВП перебувало кримінальне провадження за фактом виявлення та вилучення автомобіля з фальшивими номерами.

Т.в.о. начальника слідчого відділу одразу повідомив працівників Дніпропетровського управління Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України. За матеріалами перевірки інформації УВБ слідчими Нікопольського відділу поліції було відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) Кримінального кодексу України.

Наразі слідчим за погодженням з місцевою прокуратурою чоловіку оголошено про підозру. Його затримано в порядку ст. 208 КПК України.
Про це інформаційна служба радіо Ностальжі дізналася з повідомлення прес-служби поліції.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/44406

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.