«

»

Янв 30 2019

Распечатать Запись

Бійці Покрова здобули чергові перемоги!

Те, що в Покрові в секціях та спортивних клубах виховують справжніх чемпіонів — відомо давно. І тиждень, що минув, в черговий раз підтвердив високий рівень майстерності представників бійцівських дисциплін нашого міста.

 

Дзюдо. Єлизавета Литвиненко виграла чемпіонат області серед кадетів!
Упевнено крокує до спортивних вершин вихованка відділення дзюдо міської дитячо-юнацької спортивної школи ім.Д.Дідіка — Єлизавета Литвиненко. 26-го січня покровчанка взяла участь у чемпіонаті Дніпропетровської області серед кадетів, який проходив у місті Дніпро. У турнірі, який зібрав 65 спортсменів з Дніпра, Кам’янського, Кривого Рогу, Синельникового і Покрова, змагалися юнаки і дівчата 1997-2004 років народження.
Звісно, що найбільшу кількість нагород вибороли представники Дніпра. Але попри жорстку конкуренцію, наша дзюдоїстка довела, що є найсильнішою спортсменкою регіону в своїй ваговій категорії. Упевнено провівши поєдинки, у фіналі дівчина здолала суперницю і стала чемпіонкою турніру!
Ця перемога дозволила Єлизаветі увійти до складу збірної команди Дніпропетровської області і представляти команду вже на Чемпіонаті України серед кадетів, який пройде 4-6 лютого у Черкасах. Також у чемпіонаті країни візьме участь ще один представник відділення дзюдо нашого міста, Володимир Яцик.

Бокс. Перемога у турнірі пам’яті Володимира Кургузова

Високий рівень підготовки вихованців тренера Ігоря Мациборка дозволяє їм успішно виступати на турнірах всіх рівнів.
Так, 24-25 січня в місті Кам’янське на базі місцевої “Академії боксу” проходив IX турнір пам’яті прославленого тренера, майстра спорту СРСР Володимира Кургузова. Він зібрав 85 учасників з різних населених пунктів Дніпропетровської області.
Серед учасників змагань був і наш Микита Захарченко. Покровчанин продемонстрував бійцівський характер і високу майстерність. Виступаючи у категорії юнаків 2005-го року народження, Микита здобув три перемоги і став чемпіоном турніру. Вітаємо спортсмена і його тренера з черговим досягненням!

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/44397

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.