«

»

Янв 14 2019

Распечатать Запись

Свято щирості й добра, свято, що відроджує традиції – щедрий вечір по — покровськи

Останні два тижні для покровчан перетворилися на справжню феєрію святкових заходів, присвячених новорічним та різдвяним святам. Творчі колективи міста з радістю демонстрували свій талант на сценах закладів культури, даруючи городянам справжнє естетичне задоволення.
І ось новорічний сезон дійшов до свого фіналу. Проте його закінчення у Покрові було не менш яскравим, творчим і насиченим, ніж початок. 13-го січня у залі Дитячої школи мистецтв пройшов концерт «Щедрий вечір, добрий вечір, рідне місто — мати Україна», підготовлений відділом культури виконкому та творчими осередками міста.

До речі, історично до переходу на григоріанське літочислення, в цей день відзначали “Василів день” або Щедрий вечір. Саме звідси і пішли народні традиції святкування Старого Нового року.
Споконвіку на Старий Новий рік було прийнято накривати пишний і щедрий стіл, від сюди і пішла інша назва свята – Щедрий вечір. Ввечері 13-го січня дівчата ходили по хатах і щедрували. Щедрувальники вітали усіх з наступаючим святом і бажали багатства, здоров’я і благополуччя.
Тож концертна програма вечора була дуже цікавою, оригінальною, наповненою справжніми народними традиціями і колоритом. На сцені виступили найкращі колективи, як мистецьких шкіл, так і закладів, поряд з юними артистами дарували свої номери корифеї сцени, наші ветерани.Яскраві костюми, щедрівки, хореографічні композиції, виступи музикантів — все це створило просто неймовірну атмосферу. Кожен колектив намагався вразити глядачів. Так, зі сцени жителів міста цього вечора навіть вітали в образі одного з найколоритніших українських артистів “Дзідзьо”, ідею втілив у життя театральний колектив «Сюрприз» Школи мистецтв, який залучив до створення ще одного, кульмінаційного  номеру і батьків вихованців.
Учасникам концерту і глядачам адресували теплі слова привітань від міського голови Олександра Шаповала та подарунки артистам.
Так яскраво Покров провів сезон новорічних свят. Тож нехай 2019-й рік буде щедрим на приємні події, творчі здобутки й досягнення.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/44001

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.