«

»

Янв 10 2019

Распечатать Запись

36 турнірів і 2 кандидата в майстри спорту. Зв’язківці Покрова підбивають переможні підсумки 2018-го року

Участь у змаганнях є головною перевіркою тих знань і навичок, які талановиті діти нашого міста отримують під час занять у різноманітних гуртках і секціях. В цьому контексті гурток радіозв’язку Будинку творчості дітей та юнацтва є своєрідним рекордсменом. Адже саме Покров — лідер зв’язку на коротких хвилях, відомий далеко за межами України. Загалом у 2018-му році наші спортсмени взяли участь у 36 змаганнях Всеукраїнського, Республіканського та Міжнародного рівня!
Причому покровчани були далеко не статистами  в  цих турнірах стали переможцями.
Так, в активі наших спортсменів перше місце у Кубку України на 50 МГц. Оператором тут виступив Микола Коробка. Він також здобув перемогу у міжнародних змаганнях «Меморіал Володимира Чалапко UT5EU», де змагалися 128 операторів з шести країн.
Разом з Даніїлом Клепіковим наші хлопці зайняли першу сходинку у Кубку Черкащини.
Спільно з Катериною Могелевець вони здобули срібло у традиційному турнірі День Захисника Вітчизни та золото щорічних змагань «На Покрову».
Можна пишатися і тим фактом, що за підсумками спортивного року Миколі Коробко та Даніїлу Клєпікову було урочисто вручено посвідчення кандидатів у майстри спорту.
Це вкотре доводить, що з кожним роком вихованці гуртка прогресують та рухаються вперед до вершин цього технічно складного і високоінтелектуального виду спорту. Свідченням високого рівня радіоспорту в Покрові є і той факт, що Микола Коробка увійшов до збірної України, яка представлятиме нашу країну на Чемпіонаті Європи 2019-го року. Він став стипендиатом міського голови.
Приємно відзначити, що цьогоріч до лав гуртка влилося п’ять молодих спортсменів, котрих навчають досвідчені зв’язківці.
Їхній наставник , Почесний громадянин міста Микола Голуб відзначає, що на сьогодні  вихованці працюють всіма видами зв’язку, складають серйозну конкуренцію зв’язківцям не лише України, а й світу, команду підтримує міський голова Олександр Шаповал, котрий сприяє технічному переозброєнню станції.
Успіхи колективної радіостанції БДТЮ у 2018-му році є свідченням розвитку технічних видів спорта в Покрові. Ми щиро вітаємо спортсменів та їх тренера, Миколу Голуба з вдалим спортивним сезоном і віримо у нові перемоги вже в 2019-му році. А вони, як показує практика, обов’язково будуть.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/43971

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.