«

»

Янв 09 2019

Распечатать Запись

У Покрові комунальники працюють у посиленому режимі

Складні погодні умови останніх днів змусили служби Покрова працювати у посиленому режимі. У  цілодобовому режимі працює “Добробут”, управляюча компанія, розчищають дороги, тротуари, проводять їх обробку посипковим матеріалом. Роботою були охоплені усі райони Покрова.

Особливу небезпеку морозна погода склада для безхатченків та городян, які опинилися в складних життєвих обставинах. Тут свою позитивну роль відіграли стаціонарні пункти обігріву, які функціонують за адресами: вулиця Центральна, 62 і Київська, 9 (селище Рудник). Як відзначають у територіальному центрі, за час святкові дні пункти обігріву відвідало близько 50 осіб. Тут вони могли зігрітися, отримати гарячу їжу та іншу допомогу.

Варто відзначити, що в місті триває ще один благодійний проект щодо допомоги людям, які опинилися в складних життєвих обставинах. Кожну суботу та неділю о 10.30 біля будівлі колишньої їдальні № 8 продовжують організовувати благодійні обіди для цієї категорії городян. В період холодів така підтримка  є особливо важливою.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/43954

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.