«

»

Янв 09 2019

Распечатать Запись

Нікопольські молоді підприємці можуть отримати стипендію для навчання в Європі та Америці

Участь в саміті підприємців Європи і тижнева практика в США. Молоді бізнесмени Дніпропетровщини можуть отримати стипендію для навчання за кордоном. Серед критеріїв відбору – вік до 35 років та мінімум два роки досвіду. Прийом заявок – до 11 січня. Про це повідомили в департаменті економічного розвитку Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Молоді підприємці та новатори Дніпропетровщини у сферах професійного розвитку та управління можуть долучитися до міжнародної стипендіальної програми Young Transatlantic Innovation Leaders Initiative (YTILI).Це гарна можливість отримати професійний досвід, навички та зв’язки з експертами і наставниками в США та Європі», – додали в департаменті економічного розвитку Дніпропетровської облдержадміністрації.

Учасники програми відвідають відкриття саміту в Європі та конференцію підприємців у Вашингтоні, отримають тижневий досвід роботи в США, після – зможуть продовжити навчання онлайн.

Щоб долучитися, треба зареєструватися та подати заявку на сайті програми.  Термін подачі – до 17 години 11 січня 2019 року.

Вимоги до кандидатів – вік від 24 до 35 років, громадянство України, вільне володіння англійською мовою, від двох років досвіду підприємництва.

Young Transatlantic Innovation Leaders Initiative – флагманська програма Молодої ініціативи лідерів трансатлантичних інновацій Державного департаменту США.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/43945

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.