«

»

Янв 09 2019

Распечатать Запись

Сніг у Нікополі: комунальники працюють в посиленому режимі

Нікополь засипало снігом на Різдво. І вже з другої половини дня 7 січня робітники КП «Міськавтодор — 1» почали прибирати сніг з вулиць міста.
На виконання цієї роботи виведено дев’ять одиниць спеціальної техніки: три комбіновані дорожні машини, в тому числі нова машина «Ford», яку комунальники нашого міста отримали від департаменту житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської облдержадміністрації, та шість тракторів, обладнаних щіткою або сніговим відвалом.
Комунальники організували процес прибирання снігу швидко та ефективно. З центральних вулиць міста сніг прибирають за допомогою колони з трьох комбінованих дорожніх машин зі сніговими відвалами. Після чого дорога залишається чистою.
На автобусних зупинках сніговий вал, який утворюється в результаті роботи комбінованих дорожніх машин, прибирають за допомогою бобкета.
– Паралельно з графіком прибирання вулиць міста, ми розробили графік прибирання автобусних зупинок, – коментує директор КП «Міські автомобільні дороги — 1» Олексій Савченко. – Після того, як цикл збирання сніжної маси з доріг проходить, бобкет вичищає заїзні кишені і майданчики автобусних зупинок. На останок двірники лопатами прибирають сніг, що залишився.
Слід зазначити, що в цьому році робітники Міськавтодору не залучають до розчищення від снігу вулиць та доріг приватного сектора інші підприємства нашого міста. Справляються власними силами.
– Це зручно й набагато динамічніше, – вважає Олексій Савченко, – тому що процес виконання роботи виходить більш керованим. Ми можемо оперативно реагувати на заявки голів квартальних комітетів, гнучко змінювати графік роботи, і відповідним чином перенаправляти техніку

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/43936

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.