«

»

Янв 04 2019

Распечатать Запись

Підсумки ремонтної кампанії 2018 року на ЗАЕС

Ремонтна кампанія 2018 року на Запорізькій АЕС проводилася відповідно до затвердженого графіка. Виконано планові середні ремонти блоків № 1, 2, 4 і капітальний ремонт енергоблока №5, тривають середні ремонти блоків №№ 3 і 6.

Сумарна тривалість проведених планових ремонтів склала 484 доб й при плані в 496 діб. Скорочення тривалості ремонтів в 2018 році склало 12 діб, що дозволило виробити додаткові кіловат-години електроенергії з виконанням всіх вимог безпеки, надійності та ефективності.

При плануванні та проведенні ремонтів на Запорізькій АЕС постійно приділяється увага технічним питанням, спрямованим на оптимізацію ремонтів.

У вересні цього року на ЗАЕС відбулася нарада, присвячена регуляторним аспектам реалізації проекту оптимізації технічного обслуговування та ремонтів на основі ризик-інформованого управління конфігурацією АЕС. Головна мета проекту — можливість проведення ремонту систем, важливих для безпеки, під час роботи енергоблока на потужності.

Реалізація проекту призведе до скорочення тривалості планово-попереджувального ремонту та відповідно до збільшення коефіцієнта використання встановленої потужності. Очікується також зниження деградації обладнання за рахунок зменшення кількості перемикань.

Ремонтна кампанія 2019 року розпочнеться в березні з виведення в середній плановий ремонт енергоблока №4. Також заплановані капітальні ремонти енергоблоків №№ 1, 2 і 3 та середні ремонти енергоблоків №№ 5 і 6.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/43893

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.