«

»

Дек 20 2018

Распечатать Запись

Бійцівський клуб. Чергові нагороди спортсменів Покрова

Минулий тиждень став вдалим для представників бойових єдиноборств міста Покров. Спортсмени таких видів як карате і хортинг в черговий раз довели — в Покрові виховують справжніх бійців!

Дебют на Кубку Східної України з карате
Минулого тижня у Запоріжжі відбувся Кубок Східної України з карате. Юні каратисти  міста Покров, яких готує тренер Михайло Фролов, впевнено дебютували у цих престижних змаганнях.
Олена Проша стала абсолютною чемпіонкою у віковій категорії 9-11років в розділах “індивідуальне ката” та “богу-будо”. Також покровчанка у складі команди виконувала “групове ката” разом з Антоном Дормідонтовим, Олександром Кирпою і теж здобула золоту нагороду у цьому розділі змагань.
Дебютант змагань, шестирічний Євген Кошель, став абсолютним лідером у розділі “індивідуальне ката”, а в “командному ката”, виконуючи його разом з Богданом Забутним та Олегом Шикулою, посів друге місце.
Олег Шикула, також дебютант змагань, здобув срібло у двобої в “богу-будо”. Для семирічного Богдана Забутного перші змагання принесли дві бронзові нагороди у розділах “індивідуальне ката” і “куміте”.
Більш досвідчений Олександр Кирпа виграв дві бронзи в “індивідуальному ката” та “богу-будо”. Крім того, в активі хлопця дві золоті медалі — в “командному ката” та “командному куміте”.
Вітаємо спортсменів та їх тренера з успішним дебютом на цьому турнірі!

Хортинг. Покровчани підкорювали Черкаси

Успішними для представників бійцівського клубу “Спарта” стали змагання на Кубок України з хортингу, які проходили 15-16 грудня у місті Черкаси. Про високий рівень конкуренції серед бійців говорить хоча б той факт, що у змаганнях брали участь 350 спортсменів, які представляли 14 регіонів України. Але наші бійці в черговий раз довели, що вони недаремно займають в цьому виді бойового мистецтва високі позиції.
Свідченням цього стали 10 золотих, 6 срібних та 5 бронзових нагород! Вітаємо спортсменів та їх тренера Тараса Міщенка з успішним завершенням спортивного сезону і віримо в нові перемоги!

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/43670

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.