«

»

Дек 07 2018

Распечатать Запись

Запорізьким енергетикам підростає гідна зміна!

В культурно-діловому центрі Запорізької АЕС відбувся дебютний інтелектуальний конкурс «Ліга розумників», який зібрав команди старшокласників міста-супутника та молодих фахівців атомної станції. Перемогу в суперфіналі здобула команда школярів навчально-виховного комплексу №5.

Інтелектуальний конкурс «Ліга розумників» відбувся в рамках профорієнтаційної роботи і зібрав команди школярів навчально-виховного комплексу №1 та №5, гімназії «Гармонія», а також  команду молодих фахівців Запорізької АЕС.

Конкурс складався з семи інтелектуальних етапів, які мали показати знання команд-учасників з технічних наук, їх інтелектуальний потенціал та в цілому розуміння старшокласників, що таке атомна енергетика, за якими основними принципами вона працює. Школярам довелося відповісти на чимало доволі складних питань з математики, хімії, фізики, історії, багато з яких сягнули за межі шкільної програми. Команди розгадували складні ребуси, визначали, на що вказують різні знаки безпеки й навіть називали, для чого служить обладнання на блоках Запорізької АЕС, яке вони бачили на слайдах.

Журі, до складу якого увійшли представники Запорізької АЕС та управління освіти Енергодарської міської ради, було доволі складно визначитися з переможцем. Та все ж за сумою балів до суперфіналу потрапили дві команди – Енергодарський НВК №5 та гімназія «Гармонія». І саме команда п’ятої школи таки здобула перемогу з невеликим відривом від суперника.

Урочисто вітаючи переможців та всіх учасників, начальник управління кадрів Запорізької АЕС Володимир Черноляхов та начальник управління освіти Енергодарської міської ради Світлана Букреєва зазначили, що конкурс справді вдався. І ще раз підтвердив, що атомна енергетика знаходиться в надійних руках і в неї є майбутнє, адже на зміну атомникам сьогодення прийде освічене молоде покоління, яке цікавиться професією енергетика, вміє розмірковувати, аналізувати, вже чимало знає про мирний атом, важливість безпеки і роль атомної  енергетики в розвитку сучасної України.

 

 

 

 

 

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/43307

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.