«

»

Дек 07 2018

Распечатать Запись

Коли добро змінює світ

Впливати на життя, на світ навколо себе здатен кожен. Для цього не потрібні великі ресурси, тільки бажання бути потрібним і підтримка. Це називається волонтерством, рухом, що визначає сучасний Покров.
За останні декілька років місто змінилося не лише зовні, а й у своєму ставленні до впровадження соціально значущих ініціатив. Це надзвичайно важливо для покровчан, для міського голови Олександра Шаповала — підтримка ідей, які розкривають інший вимір – доброти, взаєморозуміння, співчуття.


Сьогодні мешканці міста, громадські організації допомагають нашим бійцям у зоні АТО, малозабезпеченим родинам, дітям, що борються з тяжкими недугами. Покров запровадив унікальні соціальні волонтерські проекти, направлені на підтримку, психологічну реабілітацію, навчання та змістовне дозвілля.

Благодійні обіди
Вже два роки в місті безкоштовно годують нужденних. Щосуботи й неділі благодійники готують гарячі обіди для тих, чиє життя опинилося за межею, хто з певних обставин залишився без прихисту.

Понад 150 людей кожні вихідні  приходять на обід, що є для них рятівним колом. Самотніх й безхатченків відігрівають добротою, пропонують одяг, пройти флюорографічне обстеження, відновити документи й розпочати нове життя.
Спортивні бабусі
Цей соціально-оздоровчий проект б’є справжні рекорди. Він починався з п’яти учасниць, а сьогодні об’єднує до ста поважних леді, які свій суботній ранок розпочинають з зарядки у реконструйованому за підтримки ДніпроОДА, облради парку.

Дівчата-волонтери не лише підтримують у бабусь спортивний дух, наповнюють їхнє життя барвами й емоціями, котрі так необхідні літнім людям. Команда є прикладом позитиву й згуртованості, невичерпної життєлюбності.
Кіно під відкритим небом та танцювальні зустрічі


Така ініціатива примусила по-іншому поглянути на дозвілля, як цікаве, насичене, багатогранне.Кіно під відкритим небом у теплу пору в реконструйованому центральному парку збирало десятки містян, які родинами приходили на перегляди.

Не менш популярними є й танцювальні вечори.Ті, кому за…, можуть зустрічатися, спілкуватися й насолоджуватися музикою, проводити час з друзями.
Вивчення німецької
Один із останніх волонтерських проектів руйнує стереотипи щодо мовного бар’єру. У Покрові іноземну мову успішно вивчають як школярі, так і 60-річні слухачі, кому цікаво підкорювати нові висоти. Тут немає поняття віку, є прагнення до самоосвіти.

Вивчення мови допомагає відкрити нові континенти, комусь віртуально, а декому здійснити давню мрію й побувати у нових країнах. Прикладом останнього є викладач курсів Артем Столяр, якого волонтерство привело до Німеччини. Про свій досвід, який може бути корисним іншим, він пише у книзі «Волонтерство в Европе: ERASMUS+», яку презентував напередодні міжнародного Дня волонтерів. Ознайомитися з нею можна, перейшовши за посиланням
Художня студія для всіх


Уроки малювання без вікових обмежень, у вільному творчому злеті, стали проектом, який одразу оцінили містяни. Тут займаються живописом усі, навіть хто вважав, що пензель для нього недосяжна мрія.Картини випромінюють особливу енергетику, яка відчутна лише тоді, коли творчість іде від душі.

Про це прес-служба Покровської міської ради повідомила інформаційній службі радіо Ностальжі.

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/43286

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.