«

»

Дек 04 2018

Распечатать Запись

Освіта без кордонів: У Покрові набирає обертів соціальний проект з вивчення мов

Cоціальні уроки з вивчення німецької — таку дуже  цікаву ініціативу у місті Покров було підтримано  у  вересні.   З такою ідеєю вийшов Артем Столяр, начальник відділу молоді та спорту міськвиконкому. Важливий крок у напрямку освіти без кордонів не залишився без уваги містян, котрі одразу відгукнулися на пропозицію навчатися, незалежно від віку.

Про це повідомляють у прес-службі Покровської міської ради.

Перша група з опанування німецької мови вже перетнула двадцятий урок. Навчання триває на базі медіатеки шостої школи, де тричі на тиждень проходять мовні зустрічі. Перший досвід викликає зацікавленість у розрізі можливостей з самоосвіти, адже тут немає вікових цензів, потрібне лише бажання вчитися. Курси відвідує до 20 містян, це старшокласники, працююча молодь, діти середнього шкільного віку, що займаються разом зі своїми мамами, люди пенсійного віку.
За словами учасників, отримують задоволення від уроків, радіючи власному прогресу. Знайти подібні курси для вікових учнів – то справжня проблема, говорячи про це, дякують за впровадження такої цікавої, важливої ініціативи.
Запевняють, що говорити німецькою виявилося не так вже й складно, коли поряд викладач, зацікавлений і закоханий у предмет. Артем Столяр прагне кожен урок зробити нестандартним, він має власні методики, публікації німецькою. Разом з учнями вони відкривають іншу Німеччину – історичну, культурну, яку хочеться досліджувати і вивчати.

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/43230

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.