«

»

Дек 04 2018

Распечатать Запись

На Дніпропетровщині стало на громаду більше.


На Дніпропетровщині створили нову об’єднану територіальну громаду. До міста Марганець доєдналися 5 сіл Новокиївської сільради. Це вже 63-тя об’єднана громада у регіоні, розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.
«Більше доходів, повноважень та, як наслідок, реалізованих проектів. Мешканці об’єднаних громад Дніпропетровщини вже відчули переваги децентралізації – однієї з головних реформ Президента України Петра Порошенка. Нині згуртувалися 63 території. Серед них і Марганець з Новокиївською сільрадою», – сказав голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.
Нині майже 48 тисяч марганчан об’єдналися із жителями 5 навколишніх сіл. А це – ще 1,5 тисячі людей.
«Таким чином, Марганецька ОТГ стала найбільшою в області за кількістю населення», – підсумував очільник регіону Валентин Резніченко.
«У 2019-й рік входимо, як об’єднана територіальна громада. Маємо амбіційні плани на майбутнє. Зокрема, у селах Новокиївка та Добра Надія хочемо відремонтувати дороги. А ще між Марганцем та селищем Городище з’явиться новий автошлях», – розповіла міський голова м. Марганець Олена Жадько.
Це вже друга на Дніпропетровщині громада з центром у місті обласного значення. Перша утворилася у Покрові.

Про це прес-служба Дніпропетровської ОДА повідомила інформаційній службі радіо Ностальжі.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/43229

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.