«

»

Ноя 15 2018

Распечатать Запись

Телемедицина: На Дніпропетровщині відбувся тренінг


Сумка-укладка з пересувними діагностичними пристроями і планшетом та мобільний Інтернет — сьогодення медпрацівників на селі.
У Дніпрів рамках Національного освітнього проекту для сімейних лікарів сільської місцевості відбувся тренінг, на якому їх навчали новим підходам надання медичних послуг на селі.
«В сільській місцевості Дніпропетровщини зводимо 18 нових амбулаторій. Оснастимо їх необхідним обладнанням і транспортом. Для цього отримали з державного бюджету субвенцію понад 200 млн гривень. Аби заохотити сімейних лікарів працювати на селі, зводимо для них соціальне житло. А ще – організовуємо тренінги, на яких вони дізнаються про нові підходи до надання медичних послуг.
Тепер Дніпропетровщина долучилася і до Національного проекту «Школа сімейного лікаря», – зазначив перший заступник голови Дніпропетровської ОДА Олег Кужман.
Медик просто на дому у пацієнта зможе провести необхідну діагностику та відразу відправити дані сімейному лікарю чи вузькому фахівцю з обласної або столичної клініки. Ознайомившись із показниками, лікар приймає рішення, що далі робити з пацієнтом – госпіталізувати його чи надати допомогу на місці. Все це – оперативно.
«Раніше на селі фактично не існувало первинної ланки медицини. Тепер, завдяки реформі, доступ до якісних медпослуг матимуть навіть мешканці найвіддаленіших населених пунктів. У сімейних лікарів багато запитань, як саме організувати медицину на селі. Проводимо для них заняття, на яких можна навчитися і новим сучасним методикам», – розповів координатор проекту «Школа сімейного лікаря» Євген Прилипко.

Про це прес-служба Дніпропетровської ОДА повідомила інформаційній службі радіо Ностальжі

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/43056

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.