«

»

Ноя 07 2018

Распечатать Запись

Незабаром відкриття нового хірургічного корпусу Центру Матері та дитини ім. Руднєва у Дніпрі

У Дніпрі вже на фініші роботи по відновленню хурургічного корпусу Центру Матері та дитини ім. Руднєва . Ушестеро більше операційних та новітнє обладнання. Відкриття – цьогоріч. Про це розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

У новій будівлі – нові можливості. Увесь 6-й поверх виділили під операційні. Їх буде шість.
В оперблоці – сучасна система подачі повітря, автоматичні двері, антибактеріальне покриття стін, а ще – новітнє обладнання. Наприклад, ангіограф та наркозно-дихальна апаратура. Її саме встановлюють.
Вже завершені роботи на 5, 4 та 3-му поверхах. Стіни пофарбовані у яскраві рожеві, блакитні та жовті кольори, розбавлені яскравими елементами. Встановлюється обладнання, меблі. Тут розмістять відділення кардіохірургії, голови та шиї, реконструктивно-пластичної хірургії.

Поверхом нижче – приймальне відділення, травмпункт. Для зручності тут розмістять комп’ютерний томограф та рентген-кабінет. Ще нижче облаштують зал лікувальної фізкультури, басейн, масажні кабінети.

На кожному поверсі – одномісні та двомісні палати. Вони – для малюків та їхніх мам. Кожен поверх розрахований на 25 місць.

«Кількість операцій малюкам збільшиться у 3,5 рази – до 7 тисяч на рік. Ми хочемо, щоб у разі проблем з дитячим здоров’ям, батькам не доводилося їхати в інші регіони чи за кордон. Кваліфіковану медичну допомогу вони зможуть отримати на місці», – зауважив радник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Юрій Голик.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/42974

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.