«

»

Ноя 06 2018

Распечатать Запись

Нікопольські тенісисти стали призерами у відкритому чемпіонаті Дніпропетровської області

З 3 по 4 листопада в місті Дніпро проходив відкритий чемпіонат Дніпропетровської області з настільного тенісу серед юнаків та дівчат 1997 року народження. В змаганнях взяли участь близько 60 спортсменів з різних міст області.
Дуже вдало на цих змаганнях виступили тенісисти НДЮСШ “Трубник”. В особистому заліку Вікторія Гусєва стала чемпіонкою змагань, а Марія Вечеря — бронзовим призером. В парному жіночому розряді Вікторія Гусєва зайняла перше місце, срібними призерами стали Вікторія Спіріна та Марія Вечеря. В змішаному розряді Вкторія Гусєва була другою. Серед жіночих команд та в загальнокомандному заліку наші дівчата: Вікторія Гусєва, Вікторія Спіріна, Марія Вечеря та Олена Курінна посіли друге місце.
Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями. За результатами змагань, Вікторія Гусєва і Марія Вечеря увійшли до складу збірної команди Дніпропетровської області для участі в чемпіонаті України, який відбудеться наприкінці листопада в місті Чернігові.
Також вітаємо Марію Вечерю з присвоєнням спортивного розряду КМС.
Бажаємо нашим тенісистам та їх тренерам-викладачам з настільного тенісу Світлані Братік та Надії Брус подальших перемог та успішних виступів!