«

»

Ноя 06 2018

Распечатать Запись

Відбувся щомісячний прийом міського голови

Вчора, 5 листопада, відбувся черговий прийом міського голови. Так, місцевий мешканець, інвалід ІІ групи, звернувся з питанням щодо отримання посвідчення ветерана Вітчизняної війни. Також, голова будинку ОСББ по проспекту Трубників звернулась щодо заміни ливневої системи будинку.

Одним із проблемних питань стосувалось незаконної діяльності місцевого мешканця з утримання свиней та утилізації відходів. Заявники невдоволені тим, що їхній сусід утримує на території свого домоволодіння, в районі мікрорайону Трубник 2, понад 50 голів свиней та облаштував забійний цех. Зі слів мешканців даного району, та по результатам неодноразових перевірок, було встановлено, що даний громадянин відходи від утримання та забою тварин розміщує на прилеглій до будинку території. Спеціалісти відділу екології міської ради вже зверталися до відповідних контролюючих організацій. Матеріали по встановленому факту забруднення земель направлено до Національної поліції та до Державної екологічної інспекції у Дніпропетровській області для вжиття відповідних заходів реагування. Наразі виконавчий комітет Нікопольської міської ради чекає на відповідь щодо вжитих заходів.

Окрім інших, порушувались питання щодо виділення житла для інваліда бойових дій в Афганістані та ремонту дороги по вулиці Перемоги.

Міський голова Андрій Фісак ретельно розглянув усі заявлені документи та надав доручення для вирішення проблем відповідальним керівникам підрозділів. Також, визначив терміни для вирішення питань, які потребують додаткового вивчення.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/42936

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.