«

»

Ноя 06 2018

Распечатать Запись

Вперше за роки незалежності в селах Дніпропетровщини «з нуля» будуються сучасні амбулаторії

Нові амбулаторії – селам Дніпропетровщини. У Миколаївській об’єднаній громаді розпочали будівництво  сучасного центру первинної меддопомоги. Там працюватимуть чотири сімейні лікарі, що обслуговуватимуть понад 7,5 тис. людей. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.  

«За соціальною програмою Президента України Петра Порошенка з розвитку сільської медицини зводимо на Дніпропетровщині сучасні амбулаторії. На це отримали субвенцію з Держбюджету. Будуть сучасні комфортні центри, що враховуватимуть потреби кожного пацієнта», – розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Кипить робота і в Миколаївській об’єднаній громаді. Підрядники вже вирили котлован, нині готують основу під фундамент нової амбулаторії.

Одноповерхову будівлю амбулаторії зберуть із швидко монтованих конструкцій – вона буде теплою, енергоефективною та комфортною. Врахують і всі потреби людей з інвалідністю.

Нова амбулаторія облуговуватиме людей з 11 населених пунктів Миколаївської громади.

Загалом планують звести 18 таких медзакладів в 11 районах області. На це виділили 161,6 млн грн субвенції з Держбюджету. Нову мережу сільських амбулаторій створюють спільно Мінрегіон, Міністерство охорони здоров’я України та влада на місцях.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/42931

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.