«

»

Ноя 02 2018

Распечатать Запись

В Каховське водосховище запустили мальків

30 жовтня провели зариблення Каховського водосховища, запустивши туди півтори тони малька коропа, товстолоба та навіть білого амура. Випускали рибку по спеціальній доріжці та раділи новоселам. В воду потрапила маленька рибка вагою 25 г. Цей захід відбувся за рахунок користувачів, в тому числі і за рахунок громадського об’єднання «Нікопольський рибальский клуб».

– В цьому році в Нікопольському регіоні перший раз ми випустили шість тон малька товстолоба за кошти держави в селі Грушівка, – розповідає головний спеціаліст відділу іхтіології та регулювання рибальства Управління державного агентства рибного господарства у Дніпропетровській області Леонід Левчук. – Потім дві тони малька коропа і товстолоба в Томаківському районі, село Добра надія, 27 жовтня дві тони такого ж малька ми випустили в Нікополі. Сьогодні в Нікополі проходить останнє в цьому році зариблення, коли ми випустили в Каховське водосховище півтори тони малька.

Якщо не проводити такі заходи, вже в найближче десятиліття з українських водойм можуть зникнути деякі види риб, застерігають фахівці. І все через браконьєрів: незаконний вилов за масштабом зрівнявся з промисловим.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/42904

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.