«

»

Окт 24 2018

Распечатать Запись

Захворюванність на кір продовжує зростати


За оперативними даними Центру громадського здоров’я МОЗ України, упродовж 42-го тижня 2018 року на кір захворіла 781 людина – 217 дорослих і 564 дитини. Це на 10,5% більше, ніж попереднього тижня.

Захворюваність на кір серед дітей залишається високою. Найбільший приріст захворюваності на кір спостерігається якраз у тих областях, де рівень охоплення плановою вакцинацією найменший (Івано-Франківська, Закарпатська, Львівська області). Ризик захворіти збільшується й через спільне перебування дітей школах та дитячих садках. Тому дуже важливо, щоб діти були вчасно щеплені за Календарем профілактичних щеплень.

Нагадуємо, що невакциновані діти не можуть відвідувати школи та дитячі садки: Міністерство охорони здоров’я України та Міністерство освіти і науки України в спільному офіційному листі нагадали головам обласних та Київської міської державних адміністрацій про існуючі норми закону (ст.15 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб»).

Найбільше хворіють на кір діти у віковій категорії 5-9 років (їх частка становить майже 32% серед усіх дітей). Це ті діти, які не отримали другу дозу КПК вчасно, через що у них не виробився імунітет до хвороби. В рамках посиленої імунізації відсоток дітей, які вчасно отримали першу дозу КПК, становить 31,3% (найменше — у Чернівецькій, Одеській, Тернопільській, Івано-Франківській та Закарпатській областях). А відсоток тих дітей, які вчасно отримали дві дози, іще менший – 25,5% (найменше — у Запорізькій, Тернопільській, Закарпатській, Чернівецькій, Івано-Франківській областях).
З початку року на кір захворіли 33 937 людей – 13 398 дорослих і 20 539 дитина.
Всього з початку року від ускладнень кору померло чотирнадцять людей: десятеро дітей і четверо дорослих.
Про це повідомляє інформаційна служба «Радио Ностальжи 102.4fm» з посиланням на офіційний сайт МОЗ України.

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/42763

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.