«

»

Окт 17 2018

Распечатать Запись

Триває плановий середній ремонт енергоблоку №1 ЗАЕС

В період проведення середнього ремонту в турбінному відділенні енергоблока №1 дільниця з реконструкції обладнання турбінного відділення енергоремонтного підрозділу (ЕРП) виконує ряд запланованих робіт.

Робота відповідальна та стосується вирізки — врізки зворотних клапанів на трубопроводах основного конденсату, живильної води, підведення конденсату.

«Необхідно демонтувати зворотні клапани, — говорить начальник дільниці з реконструкції обладнання турбінного відділення Олексій Полєнов. — Після цього в роботу вступає дільниця з ремонту арматури служби ремонту турбінного відділення ЕРП, яка виконує капітальний ремонт внутрішніх частин арматури. І на закінчення пройде монтаж арматури на штатне місце».

В роботі застосовують вантажопідйомні механізми та зварювання. Служба контролю металу здійснює контроль зварних з’єднань. Остаточним підсумком якісно виконаного ремонту буде проведення технічного огляду.

Паралельно на дільниці ведеться активна підготовка до ремонту енергоблоку №3, на якому йде 13 доба планового середнього ремонту. Тут планується заміна сепаратора-пароперегрівача (СПП) — 1000 №4. Відремонтовані частини зараз знаходяться на заводі нестандартного обладнання та трубопроводів (НСОтаТ). Пароперегрівач вже готовий. В стадії завершення сепараційна частина.

«Ремонт — це напружена пора. Роботи завжди багато і особливо тоді, коли блоки виводяться в ремонт один за іншим, — зазначає Олексій Полєнов. І для досягнення успішного результату на нашій дільниці є все необхідне: висока кваліфікація виконавців, напрацьовані навички та професійний досвід».

 

 

 

 

 

Постоянная ссылка на это сообщение: http://nostalji102fm.com.ua/archives/news/42561

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.